דף הבית > קיוסקי מידע עצמי

תוכנת שילוט דיגיטלי

כדי לאפשר לכל עסק לשלוט באופן מלא בשילוט הדיגיטלי שלו, מוצעת תוכנת שילוט דיגיטלי, תוכנה פשוטה וקלה לשימוש. אחד מיתרונותיו של השילוט הדיגיטלי הוא העובדה שניתן לשלוט, ודרך מחשב אחד, בלוחות המודעות ובשילוט הדיגיטלי שבמקום. ואכן בעזרתה של תוכנה זו ניתן לעשות זאת, ומבלי הצורך ברקע קודם או ביכולות מסוימות. כמובן שנדרשת הכשרה מקדימה כדי להכיר את הפונקציות הרלוונטיות של התוכנה ואופן הפעלתה, אולם כבר בסיומה ניתן לעשות זאת באופן עצמאי ובכמה צעדים מהירים.

בעזרתה של תוכנה זו, שהינה תוכנת מחשב לכל דבר, אפשר לתכנן את קצב החלפת התכנים או הפרסומות, את התזמון המדויק שלהם, את סוגי המידע שישולב בכל שלט דיגיטלי ועוד. מדובר בתוכנה בסיסית למדי, הפועלת מול שלטים המותאמים לצרכיו של הלקוח ולמטרות השונות שאותן הוא מעוניין להשיג.

קלות, נוחות ויעילות רבה – בתוכנה אחת!

בעזרת השימוש בתוכנת השילוט הדיגיטלי ניתן ליהנות מיתרונותיו הרבים של השילוט הדיגיטלי. אפשר לשלב אותו בכל מקום בעסק והוא מתאים גם לכל סוג של עסק, המציע מוצר או שירות מסוים. בעל העסק, ובכמה צעדים פשוטים, כאמור, יכול לשלוט בשלטים הדיגיטליים שבעסק שלו באמצעות התוכנה ולאפשר ללקוחותיו להיחשף למידע רלוונטי להם, בין אם מדובר במידע על המוצרים והדגמים השונים המוצעים במקום, ובין אם אלו מבצעים חדשים או הנחות מיוחדות. במקום לתלות שלטים בעסק, בעזרת השילוט הדיגיטלי אפשר ליהנות מהאפקט המתאים, ואף יותר מכך.

השילוט הדיגיטלי משלב במסגרתו אלמנטים ויזואליים נהדרים, המוצעים לנו כיום בזכות הטכנולוגיות המתקדמות הלוקחות בכך חלק. התוכנה מאפשר לשלוט בהם ולעיתים גם לשלבם אלה לצד אלה. חשוב להבין כיצד פועלת התוכנה וכיצד פועלים השלטים הדיגיטליים. בדרך זו ניתן יהיה להפיק את המרב מהם ולנצל את יתרונותיהם הרבים, שיכולים, בסופו של דבר, להביא להצלחתו של העסק.

לקרוא מתוך הבלוג ישירות לחצו כאן